Drvivá zražka  (2005)

Síla dopadu
Deadly Skies 
85 min   23%
Réžia: Sam Irvin
Kamera: Mahlon Todd Williams
Krajina: USA Kanada
Dátum vydania: 18.11.2005
Popis na CSFD
Jedna ze světově uznávaných astronomek, Madison Kelsey, věří že je schopna určit dráhu obrovského asteroidu blížícího se k Zemi. Ať se snaží jakkoliv, nikdo ji nebere vážně, protože záhadný asteroid existuje jen v jejích výpočtech a zatím není vidět. Do možné srážky zbývají pouze hodiny. Madison získá pomoc bývalého diskreditovaného důstojníka vojenského letectva, Richarda Donovana. Zosnují plán, jak se dostat k uskladněnému vojenskému laseru, díky němuž by se jim mohlo podařit asteroid odklonit z jeho dráhy a zabránit tak drtivé srážce. Dráha asteroidu podľa všetkého môže spôsobiť kolíziu. Podľa neoficiálnych výpočtov je však cieľ asteroidu potvrdený. Je ním planéta Zem. Problém je však v tom, že o tom okrem astronómky Madison Kelsey nikto nevie. Čo je však ešte horšie, nikto sa k jej zisteniami nestavia racionálne. Asteroid totiž existuje iba v jej výpočtoch a stále nie je viditeľný. To uberá dôkazu na dôveryhodnosti, ale Madison patrí k najlepším vedcom krajiny, ktorá je presvedčená o tom, že zrážka s asteroidom nie je dohad, ale realita. Nezostáva jej teda nič iné a pokúsiť sa konať na vlastnú päsť. Spoločne s bývalým kontroverzným leteckým dôstojníkom čelia výzve väčšej ako čokoľvek iné. Zachrániť planétu pred katastrofou...(oficiální text distributora)
Celý popis


Hrajú:
ďalší herci


Réžia
Sam Irvin
Soundtrack
Vincent Mai, Peter Allen
Kamera
Mahlon Todd Williams
Trvanie filmu
85 min

Hodnotenie
23%
CSFD
21%
IMDB rating
4
Popis
Drvivá zražka bol natočený v 2005. Hodnotenie je 23%. Film má 85 min. Hlavné úlohy si zahrali Antonio Sabato Jr., Rae Dawn Chong, Michael Boisvert.

Diskusia k filmu Drvivá zražka

Žiadne komentáre
Nie ste prihlásený
Prihlásenie / Registrácia
Kam ďaľej
Dnes 0 zobrazení
29. 04. 2016


Ďaľšie filmy 2005

2005  65%
2005  69%

v kinách

Justice League
Jared Leto, Gal Gadot, Henry Cavill
Transformers: The Last Knight
Mark Wahlberg, Laura Haddock, Anthony Hopkins
Spider-Man: Homecoming
Robert Downey Jr., Tom Holland, Marisa Tomei
Flatliners
Kiefer Sutherland, Nina Dobrev, Ellen Page
Hráči so smrťou
Ellen Page, Diego Luna, Nina Dobrev
Blade Runner 2049
Harrison Ford, Ryan Gosling, Ana de Armas
Naše stránky uvedené nižšie používajú súbory cookies, ktoré nám umožňujú poskytovať lepšie služby. Viac info
Stránky: akcne-filmy.sk, animovane-filmy.sk, dobrodruzne-filmy.sk, dokumentarne-filmy.sk, drama-filmy.sk, fantasy-filmy.sk, historicke-filmy.sk, horory-filmy.sk, komedie-filmy.sk, mysteriozne-filmy.sk, rodinne-filmy.sk, romanticke-filmy.sk, scifi-filmy.sk
OK